nowy wymiar mebli

Projekt strony internetowej został wykonany przez Firmę Informatyczną Signera - Styczeń 2013

Nasza oferta

Szafy na wymiar oferowane jako meble sklepowe np. do sklepów w Tarnowie.

Meble na zamówienie to nie tylko meble kuchenne, biurowe czy łazienkowe ale równiez szafy na wymiar. Szafy robione na wymiar pomagają do maksimum zagospodarować wolną przestrzeń dowolnego pomieszczenia. Takie szafy mogą wchodzić w skład garderoby lub być odrębnym jej uzupełnieniem. Często szafy na wymiar są montowane w przedpokoju i tym samym wpływają na wizytówkę mieszkamia lub domu. Mogą one być wyposażone w drzwi przesuwne lub uchylne. Szafy na wymiar mogą być wyposażone w akcesoria takie jak szuflady, wieszaki na ubrania, pantografy i kosze na bieliznę. Szafy montowane przez naszą firmę są zawsze dostosowane do pozostałych mebli w domu lub mieszkaniu. Dla mieszkańców wielkich osiedli w Nowym Sączu lub Tarnowie szafy na wymiar gwarantują maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Nasze szafy na wymiar można zobaczyć w takich miejscowościach jak Gorlice, Jasło i Tarnów ale również w niedużych mieszkaniach osiedlowych w Nowym Sączu.

Każda szafa na wymiar ma swój niepowtarzalny charakter.

Nowoczesne szafy na wymiar do przedpokoju nie tylko dla nowych mieszkań czy domów dla mieszkańców zarówno Jasła i Tarnowa jak i Nowego Sącza.

Szafy do zabudowy

szafa na wymiar Nowy Sacz
szafy na wymiar Jasło

Szafy wnękowe są dopełnienie wystroju wnętrza. Pozwalają na pełne wykorzystanie powierzchni mieszkania. Proponowane przez nas rozwiązania pozwolą państwu na zabudowę dowolnej przestrzeni.

Wykonujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi i łamanymi. Są one wykonane z profili aluminiowych firm Laguna lub Sevrol. Szeroka gama kolorystyczna zawiera zarówno profile w okleinie drewnopodobnej, jak i kolorowej oraz naturalnych kolorach metalicznych w różnych odcieniach. Do wypełnienia stosujemy płyty laminowane, rattanowe i bambusowe oraz duży wybór szkieł i luster. Istnieje możliwość łączenia różnych materiałów w jednym skrzydle drzwiowym.
Szafy na wymiar przez nas oferowane są estetyczne, użyteczne i trwałe. W zależności od potrzeb Klienta możemy zaprojektować i zamontować szafę, w której znajdzie się dowolna ilość:
  • półek,
  • szuflad,
  • stelaży na buty,
  • pantografów,
  • koszy,
  • ścianek,
  • oraz podłoga i plecy szafy.

Szafy na wymiar oferujemy klientom z całej Małopolski a szczególnie z powiatów: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz oraz Kraków.

Fronty

Cennik usług stolarskich, schodów drewnianych i mebli na wymiar oraz mebli sklepowych w Tarnowie, Jaśle, Bieczu

Cennik usług
cennik usług stolarskich
cięcie płyt meblowych 1,10 zł/mb
oklejanie płyt meblowych i blatów   1,70 zł/mb
wiercenie otworu pod zawias 1 zł/szt.
przycinanie drzwi 5 zł
zwężanie drzwi 60 zł
wykonanie otworu pod zlewozmywak lub płytę grzewczą 50 zł
wykonanie projektu zabudowy i wizualizacji w 3D 100 zł
łóżko podwójne 180cm x 200cm z szufladą na pościel 800 zł
pochłaniacze kuchenne do zabudowy od 250 zł
 
podane ceny są wartościami brutto

Meble kuchenne nie mogą obejść się bez akcesorii do mebli nie tylko w Jaśle czy Tarnowie.

meble kuchenne Jasło
meble na wymiar Jasło
Nowoczesne systemy w kuchni
Oferujemy kompleksowe wyposażenie kuchni w innowacyjne akcesoria meblowe, umożliwiając optymalne zagospodarowanie trudnodostępnych przestrzeni oraz podnosząc ergonomię prac w Państwa kuchni.
Nowoczesne meble kuchenne to także nowoczesne akcesoria.