nowy wymiar mebli

Projekt strony internetowej został wykonany przez Firmę Informatyczną Signera - Styczeń 2013

Nasza oferta

Meble kuchenne robione na wymiar dla klientów z Gorlic, Jasła, Tarnowa lub Nowego Sącza

Po ukończonej budowie nowego domu lub remoncie mieszkania pojawia sie problem jak urządzić nowe wnętrze. Meble są jednym z najważniejszych elementów takiego wystroju. Są to zarówno meble kuchenne i łazienkowe oraz szafy do przodpokoju lub garderoby. Z uwagi na to że meble muszą spełniać nie tylko funkcje dokoracyjne ale również ułatwaić życie domownikóm lepiej wybrać meble robione na wymiar. Kuchnia zawsze jest centrum życia całego domu i dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich mebli kuchennych o dobrej funkcjonalności i trwałości. Meble kuchenne w naszym wykonaniu można spotkać w mieszkaniach zarówno w Jaśle i Tarnowie ale i też w Nowym Sączu. Nasze meble kuchenne robione na wymiar spełniają wszystkie najnowsze standardy zarówno pod wzgledem ergonomi jak i nowych trendów w aranżacji wnętrz. Nie ma dwóch takich samych zestawów mebli kuchennych na wymiar w odróżnieniu od gotowych mebli sklepowych. Meble kuchenne robione jako meble na wymiar są dostosowane do potrzeb całej rodziny zarówno mieszkającej na osiedlu w Nowym Sączu jak i posiadającej własny dom w okolicy Tarnowa.

Odbiorcami naszych mebli kuchennych są mieszkańcy powiatów Jasło i Gorlice ale także miasta Nowy Sącz.

Meble kuchenne

meble kuchenne Jasło
meble kuchenne Jasło

Kuchnia to centrum życia zarówno całego domu jak i rodziny i dlatego jej właściwe urządzenie jest tak ważne. Na równi z funkcjonalnością ważna jest jej estetyka. Wybór wyposażenia kuchni różni się od wybierania mebli do innych pomieszczeń. Powinien on odbywać się na podstawie określonych założeń dotyczących ergonomii oraz funkcjonalności.

Podstawą wszystkich mebli kuchennych są szafki. Oferujemy je w określonych wymiarach, zwykle o szerokości 20-90 cm (dostępne w różnych modułach) i głębokości 50-60 cm. Szafki składają się z korpusów, frontów, listew, blatów oraz innych akcesorii np. oświetleniowych. Front mebli kuchennych to element głównie estetyczny, zamykający szafkę z przodu i moga być wykonane z litego drewna, płyt laminowanych lub fornirowych, płyt MDF, szkła lub metalu. W ramach projektu aranżacji kuchni i przyjętych założeń estetycznych, szafki mogą składać się z korpusów i frontów wykonanych z różnych materiałów, dopełniając się kolorystycznie oraz łącząc kilka faktur – np. płyty MDF z metalem i szkłem.

Blat jest istotną częścią wyposażenia każdej kuchni, która mimo że mocno eksponowana, zazwyczaj wtapia się w całość aranżacji i nie narzuca otoczeniu. Jednak źle dobrany, od razu zwraca uwagę i potrafi zepsuć najlepszy projekt.

Wszystkie te elementy wystroju kuchni są ważne i nasze wieloletnie doświadczenie może pomóc w doborze odpowiedniego projektu, w profesjonalnym wykonaniu i montażu.

Meble kuchenne oferujemy na terenie miast: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz.

Fronty

Cennik usług stolarskich, schodów drewnianych i mebli na wymiar oraz mebli sklepowych w Tarnowie, Jaśle, Bieczu

Cennik usług
cennik usług stolarskich
cięcie płyt meblowych 1,10 zł/mb
oklejanie płyt meblowych i blatów   1,70 zł/mb
wiercenie otworu pod zawias 1 zł/szt.
przycinanie drzwi 5 zł
zwężanie drzwi 60 zł
wykonanie otworu pod zlewozmywak lub płytę grzewczą 50 zł
wykonanie projektu zabudowy i wizualizacji w 3D 100 zł
łóżko podwójne 180cm x 200cm z szufladą na pościel 800 zł
pochłaniacze kuchenne do zabudowy od 250 zł
 
podane ceny są wartościami brutto
meble kuchenne Jasło
meble na zamówienie Tarnów
Szuflady TANDEMBOX
TANDEMBOX jest wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych oraz szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.
System szuflad TANDEMBOX INTIVO oferuje nowe możliwości zróżnicowania projektów zabudowy. W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku lub elementem mocującym BOXCOVER, szuflady TANDEMBOX Intivo zyskuje ponadprzecietny wygląd.