Meble sklepowe

meble sklepowe

Meble sklepowe

  • Gorlice
  • Jasło
  • Nowy Sącz
100%

Taki procent klientów, którzy zamówili meble sklepowe było zadowolonych z otrzymanych mebli.

Jeżeli szukasz mebli do nowo otwieranego sklepu to dobrze trafiłeś. Firma CK-Meble posiada w swoje ofercie meble sklepowe takie jak regały, półki, wieszaki i lady zawsze projektowane na indywidalne zamówienie klienta. Meble sklepowe wykonywane z drewna oraz elementów metalowych i tworzyw sztucznych są zawsze dostosowane do stylu danego sklepu oraz spaełniają wymogi bhp, przeciwpożarowe i ergonomi.

Nasze meble sklepowe
meble sklepowe na raty w Gorlicach

Firma CM-Meble występująca w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem CK-Meble.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Meble sklepowe na raty oferujemy na terenie miast: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz.

Masz szczególne wymagania co do mebli sklepowych?