Garderoby

garderoby

Garderoby

  • Gorlice
  • Jasło
  • Nowy Sącz
100%

Taki procent naszych klientów, którzy zamówili garderoby, było zadowolona.

W domu nie powinno zabraknąć co najmniej jednej, dużej garderoby. Dzieki wykonaniu na wymiar zapewni ona pełne dostosowanie do potrzeb domowników, uzupełniając funkcje przechowywania zaczynając od osobistej odzieży, przez sprzęt sportowy i biwakowy, po rzeczy przydatne w gospodarstwie domowym, np. odkurzacz, deskę do prasowania. Nieograniczone możliwości aranżacji garderoby czynią ją wdzięcznym obiektem zainteresowania Pani domu.

garderoby

Pomieszczenia trzeba urządzić tak, aby powierzchnia była jak najefektywniej wykorzystana. Choć zazwyczaj jest ona niewielkich rozmiarów, to bardzo potrzebnym miejscem w kazdym domu. Właściwie zlokalizowana i zaaranżowana podnosi komfort codziennego funkcjonowania, o czym warto pamiętać zarówno przy budowie najmniejszego choćby domu, jak i planując przestrzeń mieszkania.

Wyposażenie garderoby trzeba dostosować do powierzchni jaką mamy do dyspozycji i w tym mogą również pomóc nasi fachowcy. Garderoby wykonane przez fachowców z CK-Meble można spotakać w domach w takich miastach jak Gorlice, Jasło, Tarnów czy Nowy Sącz.

Nasze garderoby
garderoby na raty w Jaśle

Firma CM-Meble występująca w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem CK-Meble.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Kompletne garderoby na raty oferujemy na terenie miast: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz.

Masz szczególne wymagania co do garderoby?