Meble łazienkowe

meble łazienkowe

Meble łazienkowe

  • Gorlice
  • Jasło
  • Nowy Sącz
100%

Taki procent naszych klientów zamawiających meble łazienkowe było zadowolonych.

Łazienka to ostoja spokoju oraz relaksu i takie też powinny być meble do niej. Meble łazienkowe stanowią dopełnienie do kafelek, wanny czy umywalki. To one odpowiadają za styl w jakim będzie dana łazienka urządzona. Każdy mebel do łazienki przez nas wykonany jest indywidualnie projektowany i dostosowany do kolorystyki i wystroju pomieszczenia.

meble łazienkowe

Nasze projekty mebli łazienkowych oprócz walorów estetycznych uwzgledniają wymagania podwyższonej odporności na wilgoć i zabrudzenia. Przy projektowaniu takich mebli mogą być wykorzystane różne materiały dostępne w branży meblarskiej. Wszystko to sprawi, że Twoja łazienka będzie niepowtarzalna i mająca swój klimat.

Takie meble na wymiar oferujemy mieszkańcom Gorlic, Jasła, Tarnowa i Nowego Sącza.

Nasze meble łazienkowe
meble łazienkowe na raty w Gorlicach

Firma CM-Meble występująca w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem CK-Meble.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Meble łazienkowe na raty oferujemy na terenie miast: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz.

Masz szczególne wymagania co do mebli łazienkowych?