Meble biurowe

meble biurowe

Meble biurowe

  • Gorlice
  • Jasło
  • Nowy Sącz
100%

Taki procent naszych klientów zamawiających meble biurowe było zadowolonych z naszych usług.

Atmosfera i klimat pracy w dużym stopniu zależy od właściwie dobranych mebli biurowych. Wykonywane przez nas takie meble są projektowane zgodnie z obowiazujacymi wymaganiami bhp, ergonomi i najnowszych trendów.

meble biurowe

W naszej ofercie są biurka, szafy aktowe, szafy ubraniowe, stoliki pod drukarki i urządzenia wielofunkcyjne oraz stoły konferencyjne. Oprócz mebli typowo biurowych wykonujemy również lady sklepowe i recepcyjne oraz wyposażenie restauracji.

Takie meble na wymiar oferujemy na terenie miast: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz.

Nasze meble biurowe
meble biurowe raty w Jaśle

Firma CM-Meble występująca w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem CK-Meble.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Meble biurowe na raty oferujemy na terenie miast: Gorlice, Jasło, Tarnów i Nowy Sącz.

Masz szczególne wymagania co do mebli biurowych?